Media entity (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës
