Media entity (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە
