Media entity (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (80 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Created
uk: Створено

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published
uk: Опубліковано

en: Publisher ID
uk: Ідентифікатор видавця

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Now
uk: Зараз

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: ago
uk: тому

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Changed
uk: Змінено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Default options
uk: Базові опції

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: About
uk: Про модуль

en: Bundle
uk: Пакет

en: Uses
uk: Використання

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: media
uk: медіа

en: Administer media
uk: Адміністрування медіа

en: View media
uk: Перегляд медіа

en: Requires locale.module
uk: Потребує locale.module

en: Add media
uk: Додати медіа

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Create media
uk: Створення медіа

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
uk[0]: Тип %type використовується 1 матеріалом сайту. Неможливо видалити цей тип матеріалу поки не буде видалено всі матеріали типу %type.
uk[1]: Тип %type використовується @count матеріалами сайту. Неможливо видалити тип %type поки не буде видалено усі матеріали типу %type.
uk[2]: Тип %type використовується @count матеріалами сайту. Неможливо видалити тип %type поки не буде видалено усі матеріали типу %type.

en: Revision timestamp
uk: Час редакції

en: Field map
uk: Мапа полів

en: Save and keep published
uk: Зберегти та залишити опублікованим

en: Save and unpublish
uk: Зберегти та зняти з публікації

en: Save as unpublished
uk: Зберегти неопублікованим

en: Save and keep unpublished
uk: Зберегти і залишити неопублікованим

en: The time that the current revision was created.
uk: Час, коли була створена поточна редакція.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
uk: Запис журналу, що пояснює зміни в цій редакції.

en: Whether a new revision should be created by default
uk: Чи за замовчуванням має створюватися нова редакція

en: Media bundle
uk: Медіа-пакет

en: Media bundle name
uk: Назва медіа-пакету

en: Media entity
uk: Медіа-сутність

en: Add media bundle
uk: Додати медіа-пакет

en: Media bundles
uk: Медіа-пакети

en: Update any media
uk: Оновлення будь-яких медіа

en: Delete media
uk: Видалити медіа

en: Delete any media
uk: Видалення будь-яких медіа

en: Edit %label media bundle
uk: Редагувати медіа-пакет %label

en: Media name
uk: Назва медіа

en: Media revisions
uk: Редакції медіа

en: Administer media bundles
uk: Адміністрування медіа-пакетів

en: Queue thumbnail downloads
uk: Завантаження мініатюр в черзі

en: Media operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з медіа

en: Deleted @count media translations.
uk: Видалено перекладів медіа - @count.

en: Save media
uk: Зберегти медіа

en: Thumbnail downloader
uk: Завантажувач мініатюр

en: Publish media
uk: Опублікувати медіа

en: Unpublish media
uk: Зняти з публікації медіа

en: - Skip field -
uk: - Пропуск поля -

en: Find and manage media.
uk: Пошук медіа та керування ними.

en: Media thumbnail field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля мініатюри медіа
