Media entity (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ
