Media entity (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Create new revision
ta: புதிய மீட்டலை உருவாக்குக
