Media entity (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Name
fa: نام

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: The user ID of the author.
fa: شناسه کاربری نویسنده.

en: The time the media item was created.
fa: زمانی که رسانه ایجاد شده است.
