Media entity (8.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Media entity
ja: メディアエンティティ

en: The user ID of the author.
ja: 作成者のユーザーID。

en: The thumbnail of the media item.
ja: メディアアイテムのサムネイル。

en: The time the media item was created.
ja: メディアアイテムの作成日時。

en: The time the media item was last edited.
ja: メディアアイテムの最終更新日時。
