Media entity (8.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
