Media entity (8.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
