Media entity (8.x-2.0-beta5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Authored by
ro: Autor

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
