Media entity (8.x-2.0-beta5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Name
ta: பெயர்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
