Media entity (8.x-2.0-beta6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Media
th: สื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
