Media entity (8.x-2.0-beta7) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
