Media Entity Actions (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Media
hu: Média

en: Delete media
hu: Média törlése

en: Save media
hu: Média mentése

en: Publish media
hu: Média közzététele

en: Unpublish media
hu: Média elrejtése
