Media Entity Actions (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Delete media
is: Eyða margmiðlunarefni

en: Save media
is: Vista margmiðlunarefni

en: Publish media
is: Birta margmiðlunarefni

en: Unpublish media
is: Afbirta margmiðlunarefni
