Media Entity Actions (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Delete media
uk: Видалити медіа

en: Save media
uk: Зберегти медіа

en: Publish media
uk: Опублікувати медіа

en: Unpublish media
uk: Зняти з публікації медіа
