Media Entity Actions (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Media
fr: Média

en: Delete media
fr: Suppression de média

en: Save media
fr: Enregistrement de média

en: Publish media
fr: Publication de média

en: Unpublish media
fr: Dépublication de média
