Media Entity Actions (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Media
ja: メディア

en: Delete media
ja: メディアを削除

en: Save media
ja: メディアを保存

en: Publish media
ja: メディアを掲載

en: Unpublish media
ja: メディアを非掲載
