Media Entity Actions (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Media
pt: Mídia

en: Delete media
pt: Apagar mídia

en: Save media
pt: Salvar mídia

en: Publish media configuration
pt: Publicar configuração de mídia

en: Unpublish media configuration
pt: Despublicar configuração de mídia

en: Publish media
pt: Publicar mídia

en: Unpublish media
pt: Despublicar mídia
