Media entity audio (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Download
az: Yüklə

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
az: Bu kataloqu yaratmaq üçün avtomatlaşdırılmış cəhd, ola bilsin, icazə probleminə görə uğursuz oldu. Quraşdırmaya davam etmək üçün ya qovluğu yaradın və onun icazələrini əl ilə dəyişdirin, ya da quraşdırıcının onu avtomatik yaratmaq icazələrinə malik olduğundan əmin olun. Əlavə məlumat üçün INSTALL.txt və ya <a href=":handbook_url">onlayn təlimata</a> baxın.

en: "Audio" media source configuration
az: "Audio" media mənbəsinin konfiqurasiyası
