Media entity audio (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Audio
ca: Àudio

en: Media
ca: Multimèdia

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: Ha fallat un intent automàtic de crear aquest directori, possiblement a causa d'un problema de permisos. Per seguir amb la instal·lació, creeu el directori i modifiqueu els seus permisos manualment o assegureu-vos que l'instal·lador té els permisos per a crear-lo automàticament. Per a més informació, llegiu-vos el fitxer INSTALL.txt o el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.

en: "Audio" media source configuration
ca: Configuració de l'origen del mèdia "Àudio"
