Media entity audio (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Media
sk: Médiá

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.

en: "Audio" media source configuration
sk: Konfigurácia zdroja média "Audio"
