Media entity audio (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Audio
he: אודיו

en: Media
he: מדיה

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.
