Media Entity Browser (3.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
