Media Entity Browser (3.0.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Name
cs: Jméno

en: True
cs: Pravda (True)

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Name (A-Z)
cs: Jméno (A–Z)

en: Name (Z-A)
cs: Jméno (Z–A)
