Media Entity Browser (3.0.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: True
eu: Egiazkoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
