Media Entity Browser (3.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
