Media Entity Browser (3.0.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: True
oc: Verai

en: Published
oc: Publicat

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
