Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: True
mr: सत्य

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
