Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Name
sr: Име

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено
