Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: True
fi: Tosi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Select media
fi: Valitse tiedosto
