Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: True
hr: Istina

en: Published
hr: Objavljeno

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
