Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
