Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: True
tr: Doğru

en: Published
tr: Yayında

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Newest first
tr: Önce en yeniler

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Media type
tr: Medya tipi

en: Select media
tr: Medya seç

en: Media name
tr: Medya adı

en: Name (A-Z)
tr: Ad (A-Z)

en: Name (Z-A)
tr: Ad (Z-A)
