Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Name
nl: Naam

en: True
nl: Waar

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Upload new image
nl: Nieuwe afbeelding uploaden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media type
nl: Mediatype

en: Select media
nl: Media selecteren

en: Media name
nl: Medianaam

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)
