Media Entity Calameo (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Views
hu: Nézetek

en: Format
hu: Formátum

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Downloads
hu: Letöltések

en: API key
hu: API kulcs

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai
