Media Entity Calameo (1.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Comments
gl: Comentarios

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Downloads
gl: Descargas

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Favorites
gl: Favoritos
