Media Entity Calameo (1.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Favorites
kn: ಅಚ್ಚುಮೆಚ್ಚಿನವು
