Media Entity Calameo (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Comments
lv: Komentāri

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: API key
lv: API atslēga

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts
