Media Entity Calameo (1.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
