Media Entity Calameo (1.0.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Comments
bs: Komentari

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Add
bs: Dodaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
