Media Entity Calameo (1.0.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
