Media Entity Calameo (1.0.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Comments
da: Kommentarer

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Add
da: Tilføj

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: API key
da: API-nøgle

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
