Media Entity Calameo (1.0.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Comments
et: Kommentaarid

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded
