Media Entity Calameo (1.0.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա
