Media Entity Calameo (1.0.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Comments
jv: Komèntar

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
