Media Entity Calameo (1.0.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
