Media Entity Calameo (1.0.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Comments
lt: Komentarai

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Not configured
lt: Nenustatyta
