Media Entity Calameo (1.0.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม

en: Format
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ
