Media Entity Calameo (1.0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
